• Phone:
  • Email:

Ayrıcalıklar

Tek firma tek yetkili hızlı çözüm

RMS CNCLOGY de işler çok hızlı ve kesin çözülür; çünkü karar merceği tektir ve odak noktası Türkiye sanayisinin gelişimine katkıda bulunarak ülkemizin gelişimine destek vermektir. Tüm çalışanlarımız, fiyat politikamız ve yedek parça tedarikçileri ile yaptığımız anlaşmalar sizler ve ülkemizin sanayi sektöründe dünya kalite standartlarında üretim yapmayı amaçlamıştır. Tüm marka ve model cnc tezgâhlar ile ilgili öncelik parça değişimi değil tamir yolunun kullanılmasıdır. Düzenli bakım hizmeti ile tezgah ömrünü etkileyecek dış etkenlerin önüne geçilir ve Türkiye de üretilmeyen ve yurt dışından ithal edilen bir parçanın ömrünün uzatılması için gerekli olan periyodik bakımların yapılması ve tecrübeleri paylaşarak ülke ekonomisine fayda sağlanır.

En doğru seçim

Bizlerden satın almak istediğiniz sıfır ya da ikinci el bir makine olduğunda yapılacak olan işlerinize sizlerle birlikte tüm bilgi ve talaşlı imalat tecrübelerimiz ışığında sizlere en uygun makine seçiminde destek vermeye çalışırız; çünkü sizin için yapılacak yanlış bir seçim firmamızın niteliklerini etkilemekten çok ülkemizin ekonomisinde kayıplar yaratacaktır.

İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim (Robert BOSH)

Elektronik arızalarda en akılcı çözümler

Sanayicilerimizin cnc tezgah kullanımında en çok tereddüt etiği konu sürücü motor ya da elektronik kartlar üzerinden gelebilecek arızalar; bu konuda da yanınızdayız. Mümkün olduğunca kart, sürücü ve motorlarda tamir yoluna gidiyoruz eğer ki tamir yolu mümkün değil ise sizin için yurt dışındaki partner firmalarımızdan yada kullanılmış yedek parça stoğumuzdan en iyi fiyat ve hızlı çözümlerle yanınızdayız. Tüm bu hizmetlerimiz firmamız garantisi altında yürütülmektedir.